Szukasz ciekawej książki dla mamy? Już nie musisz. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz!

“Alter ego” – Anna Barczyk-Mews

Romans, kryminał i erotyk w jednym! Ekscytująca opowieść, która nie zwalnia ani na sekundę. Przewijają się tu wątki handlu ludźmi i trudnej, płomiennej miłości.

“Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy” – Christa Gugler

Propozycja dosyć ryzykowna, zdecyduj się na nią tylko w przypadku, gdy wiesz, że Twoja mama jest fanką wszelkiego rodzaju zabiegów upiększających. W przeciwnym razie może się obrazić. Poradnik przedstawia autorską metodę poprawy jędrności i owalu twarzy. Prezentowane przez Christę Gugler ćwiczenia nie zajmują dużo czasu, a mają szansę w widoczny sposób odmłodzić buzię. I to już w 3 miesiące! Książka jest pełna pomocnych fotografii oraz wskazówek.

“Gdybym miała twoją twarz” – Frances Cha

Historia pięciu młodych Koreanek, które starają się zrobić wszystko by tylko utrzymać się na powierzchni. Poruszająca opowieść o pięknej przyjaźni, miłości, trudach życia i wymagającym ideału społeczeństwie. Książka zabiera nas w świat operacji plastycznych, obsesyjnej fascynacji idolami i niepełnosprawności. Pokazuje jak współczesny Seul obchodzi się z kobietami, które w głębi duszy po prostu pragną żyć, śmiać się i kochać.

“27 śmierci Toby’ego Obeda” – Joanna Gierak-Onoszko

Reportaż przedstawia tę mniej przyjazną stronę Kanady o której zdecydowana większość z nas nie miała dotąd pojęcia. Lektura trudna, lecz niezbędna do głębszego poznania kraju klonowego liścia. Zbiór wciągających, a zarazem przerażających świadectw ludzi, którzy zdołali przeżyć piekło na ziemi.

Herbaciana bombonierka

Co roku wręczasz swojej mamie tradycyjne czekoladki? Wyjdź poza schemat i tym razem zainwestuj w zestaw kwitnących herbat. Opakowania herbacianych bombonierek w niczym nie ustępują tym wypełnionym słodkościami. Dobrej jakości herbata będzie idealnym dodatkiem do wciągającej książki!