montaż anteny satelitarnej, montaż anten satelitarnych monitoring, alarm, telewizja cyfrowa, telewizja satelitarna, regulacja anteny, dvb-t
Lubię to

Telewizja naziemna DVB-T

 

Czynne od poniedziałku - piątku od 9:00 -19:00

KONTAKT

TV Satelitarna i naziemna DVB-T

tel. 733-047-307

e-mail: raflex@raflex.com.pl

 

Cyfrowa telewizja naziemna

 

Dzięki naziemnej telewizji cyfrowej nie ponosimy żadnych miesięcznych opłat  a dodatkowo  na jednym kanale możemy oglądać zamiast jednego programu, nawet kilkanaście kanałów telewizyjnych i radiowych również tych nadawanych w jakości HD. Zyskujemy jednocześnie dostęp do bardzo dobrej jakości odbieranych kanałów, nie ma już mowy o śnieżeniu obrazu czy odbiciach jakie często towarzyszyły nam przy oglądaniu kanałów  nadawanych  analogowo.

 

Aktualnie nadawane kanały: 

 

kanaly

 

 

Wykaz nadajników DVB-T:

wykaz

 

 

Przykładowe anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T:

 

 

 

digit

 

 

digi2

 

digit2

 

digit3

 

 

Ponadto dzięki wprowadzeniu telewizji DVB-T zyskujemy dodatkowe opcje takie jak:

  • VOD – „video na życzenie” – usługa ta nie jest jeszcze dostępna ale zapewne zostanie w najbliższej przyszłości dołączona do oferty multiplexów.
  • EPG – jest to elektroniczny przewodnik po programach dzięki któremu za pomocą jednego przycisku na pilocie możemy sprawdzić program telewizyjny wszystkich kanałów jakie możemy odbierać w danym multiplexie.
  • PVR- funkcja pozwalająca na  zaprogramowanie nagrywania ulubionych programów.( funkcja dostępna tylko z dekoderami umożliwiającymi obsługę takich funkcji).

Aby odbierać naziemną telewizje cyfrową potrzebny jest telewizor z wbudowanym dekoderem MPEG-4 lub dekoder STB DVB-T do starszych telewizorów, oraz antena DVB-T aby zwiększyć siłę i jakość sygnału cyfrowego.

 

Montaż:

Pełny montaż anteny (zamontowanie anteny, poprowadzenie kabli, ustawienie anteny, podłączenie dekodera, programowanie stacji, szkolenie z obsługi):

  • Pełny montaż – antena na balkonie
  • Pełny montaż – antena przymocowana do ściany
  • Pełny montaż – antena na dachu przymocowana do ściany lub komina (np: opaska kominowa)
  • Montaż każdego dodatkowego gniazda abonenckiego do indywidualnego uwzględnienia po wcześniejszych oględzinach
  • Ustawienie anteny naziemnej
  • Montaż uchwytu telewizor

 

Dojazd na terenie Gdańska ujęty jest w cenie usługi. Cena dojazdu do innych miejscowości uzgadniana jest indywidualnie po kontakcie telefonicznym.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie jest umową handlową a ceny nie są wiążące i  mogą ulec zmianie.