montaż anteny satelitarnej, montaż anten satelitarnych monitoring, alarm, telewizja cyfrowa, telewizja satelitarna, regulacja anteny, dvb-t
Lubię to

Telewizja satelitarna

 

Czynne od poniedziałku - piątku od 9:00 -19:00

KONTAKT

TV Satelitarna i naziemna DVB-T

tel. 733-047-307

e-mail: raflex@raflex.com.pl

 

Szanowni Państwo!

 

Instalujemy anteny satelitarne wszystkich polskich platform cyfrowych:

 

loga1

 

 

Ponadto zajmujemy się montażem zestawów satelitarnych do odbioru programów niekodowanych FTA oraz zestawów na drugiego satelitę, który umożliwi odbiór wielu zagranicznych stacji telewizyjnych i radiowych oraz Polskich takich jak:

 

loga2

 

 

Wszystkie nasze usługi wykonujemy stosując wysokiej klasy sprzęt,  profesjonalne urządzenia pomiarowe i materiały renomowanych firm, co daje gwarancje na solidne wykonanie powierzonych prac. Zwracamy szczególną uwagę na staranność i solidność wykonywanych przez nas usług, aby zapewnić komfort, bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania naszych instalacji.

 

 

Montaż:

 Pełny montaż anteny (zamontowanie anteny, poprowadzenie kabli, ustawienie anteny, podłączenie dekodera, programowanie stacji, szkolenie z obsługi):

  • Pełny montaż – antena na balkonie
  • Pełny montaż – antena przymocowana do ściany
  • Pełny montaż – antena na dachu przymocowana do ściany lub komina (np: opaska   kominowa)
  • Ustawienie anteny satelitarnej
  • Montaż uchwytu telewizora
  • Montaż każdego dodatkowego dekodera „multiroom” od 1 do 6 (po Wi-Fi lub kablu przy braku lub istniejącej instalacji telewizyjnej) do indywidualnego uzgodnienia po wcześniejszych oględzinach.

 

Dojazd na terenie Gdańska ujęty jest w cenie usługi. Cena dojazdu do innych miejscowości uzgadniana jest indywidualnie po kontakcie telefonicznym.

 

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie jest umową handlową a ceny nie są wiążące i  mogą ulec zmianie.